Name
Email *

Osada Śnieżka

Osada Śnieżka to doskonale zlokalizowany kompleks wypoczynkowy, który z całą infrastrukturą naturalnie wpisuje się w przepiękny krajobraz Karkonoszy, łączący typową dla apartamentów niezależność z komfortem 4-gwiazdkowego hotelu.

Osada Śnieżka to miejsce dla rodzin – wygodne, z ciepłem kominka, atrakcjami dla dzieci, stworzone tak, by czuć się wyjątkowo. To miejsce dla osób aktywnych – przestrzeń wypełniona górskim powietrzem, z wieloma możliwościami aktywnego spędzania wolnego czasu. To miejsce dla poszukujących wypoczynku i spokoju – w otoczeniu łąk i lasów, widoków na góry. To miejsce dla miłośników historii, pragnących odkrywać piękno zabytków i architektury, podążając śladami Pałaców i Ogrodów.

Osada Śnieżka to poranna kawa na tarasie z widokiem na góry, to relaks w SPA we własnym apartamencie, to odpoczynek od codziennych obowiązków i stresów. To miejsce, w którym na każdego, niezależnie od upodobań, czeka bogata oferta spędzania wolnego czasu.

Model biznesowy

Inwestycja w prestiżowy kompleks Osada Śnieżka gwarantuje wysoki i bezpieczny zysk połączony z wypoczynkiem u podnóża Śnieżki, w spokojnej okolicy Karkonoszy.

Operator wypłaca Właścicielowi gwarantowaną stopę zwrotu, jednocześnie zapewniając komfortowy wypoczynek w ramach pobytu właścicielskiego.

Operator przejmuje na siebie wszelkie opłaty związane z utrzymaniem lokalu oraz zajmuje się zarządzaniem i wynajmem pokoi a Właściciel ponosi jedynie koszty ubezpieczenia lokalu oraz podatku od nieruchomości. Ponadto Operator zarządza częściami wspólnymi inwestycji, strefami usługowymi oraz dba o zaopatrzenie gastronomiczne kompleksu.

Osada Śnieżka Sp. z o.o. oraz Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o., która jest spółką operatorską powołaną do zarządzania zarówno lokalami mieszkalnymi w inwestycji „Osada Śnieżka” jak i pokojami hotelowymi w inwestycji „Osada Śnieżka Medical Spa & Conference“ jako lokalami pod wynajem oraz nieruchomością wspólną są to spółki powiązane kapitałowo ze spółką Morris & Lloyd Broker Sp. z o.o.