Nazwa
e-mail *

Osada Śnieżka Medical SPA & Conference

Osada Śnieżka Medical Spa & Conference to nowoczesny, komfortowy, utrzymany w górskiej architekturze, wielofunkcyjny hotel położony na widokowej działce w komplekscie apartamentowym Osada Śnieżka w Łomnicy k. Karpacza.

W skład obiektu wchodzą: 70 pokoi hotelowych (w tym 4 apartamenty), 3 sale konferencyjne z zapleczem multimedialnym, 2 restauracje, kawiarnia, lobby bar, gabinety medyczne, sala fitness, siłownia oraz strefa SPA z basenem i saunami. Ponadto w obiekcie przewidziano: recepcję oraz świetlik szklany nad hallem recepcyjnym.

5-kondygnacyjny obiekt stanowi ukoronowanie oraz dopełnienie inwestycji Osada Śnieżka, która swoim kunsztem oraz wysokim standardem wykonania przyciąga najbardziej wymagających Gości.

Osada Śnieżka Medical Spa & Conference to propozycja dla tych, którzy szukają miejsca o wysokim standardzie, niezapomnianej atmosferze i z bogatą ofertą świadczonych usłuch dla ducha i ciała. Obiekt pozwoli zregenerować siły w nowoczesnym SPA a także odnleźć profesjonalnych terapeutów nastawionych na poprawę kondycji i zdrowia w Centrum Rehabilitacji.

Osada Śnieżka Medical Spa & Conference w połączeniu z apartamentami Osada Śnieżka stanowi jeden z najnowocześniejszych w kraju kompleksów wypoczynkowych zfunkcją medyczną, konferencyjną oraz rekreacyjną z własnym Parkiem Wodnym.

W styczniu bieżącego roku rozpoczęła się budowa obieku a zakończenie prac budowlanych nastąpi do 31 marca 2016.

Model biznesowy

Inwestycja w obiekt Blue Mountain Resort gwarantuje bezpieczny zysk oraz możliwość wypoczynku w komfortowym, unikatowym kompleksie w centrum Szklarskiej Poręby. Zakupując w pełni wykończony i wyposażony apartament z gwarantowaną stopą zwrotu Inwestor nabywa pełne prawo własności do wybranego lokalu mieszkalnego orazprawo własności w gruncie.

Właściciel apartamentu w każdym roku trwania umowy najmu wybiera jedną z dwóch możliwości:

  • 8% w skali roku bez pobytu właścicielskiego;
  • 7% w skali roku i możliwość korzystania z 14-dniowego pobytuwłaścicielskiego.

Czynsz najmu liczony jest od ceny netto apartamentu „pod klucz” z miejscem parkingowym i wypłacany jest w transzach miesięcznych. Umowa najmu pomiędzy Właścicielem apartamentu i Operatorem zawierana jest na 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 5 lat.Operator zajmuje się zarządzaniem, marketingiem oraz obsługą Gości i Klientów, jak również utrzymaniem części wspólnych obiektu. Właściciel opłaca jedynie podatek od nieruchomości oraz ubezpieczenie lokalu.

Nabywca apartamentu otrzymuje również dostęp do atrakcyjnych ofert hotelu i restauracji. Na wszystkie świadczone usługi w obiekcie Właściciel otrzymuje rabat w wysokości 10%.

Oferta inwestycyjna kierowana jest do osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą, jak również spółek prawa handlowego. Wszystkie wymienione podmioty mają możliwość otrzymania zwrotu podatku VAT.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami cena apartamentu zawiera stawki podatku VAT:

  • 8% na lokal mieszkalny wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej:
  • 23% za prawo do korzystania z miejsca postojowego;
  • 23% tytułem wyposażenia lokalu.

Blue Mountain Resort to bezpieczna inwestycja w prestiżową nieruchomość w Szklarskiej Porębie.