Nazwa
e-mail *

Morris & Lloyd

Spółka Morris & Lloyd Broker Sp. z o. o. założona w 2014 roku świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami inwestycyjnymi.

To dla Państwa z pasją wyszukujemy projekty inwestycyjne w najlepszych lokalizacjach i najwyższych standardach. Kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością wykorzystanych materiałów i urządzeń oraz estetyką i funkcjonalnością obiektów.

W naszej ofercie znajdą Państwo inwestycje prestiżowe, które zapewnią Państwu gwarantowany, wysoki dochód oraz bezpieczeństwo. Każda z promowanych inwestycji jest unikalna a także wykonana z najwyższej klasy materiałów, które to oprócz korzyści dla środowiska dają pewność, iż obiekty te z najwyższą jakością przetrwają lata. Wnętrza projektowane są przez specjalistów, których celem było zapewnienie komfortu mieszkańcom. Promowane inwestycje kuszą nie tylko zewnętrznym wyglądem ale również pełnym wyposażeniem, na które składają się wyjątkowe produkty i urządzenia renomowanych firm.

Morris & Lloyd Broker świadczy dla Państwa szeroki wachlarz usług:

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Pomoc prawną przy zakupie i zabezpieczeniu nieruchomości
Zarządzanie wartością nieruchomości
Sukcesja i zabezpieczenie majątku
Ubezpieczenia nieruchomości
Doradztwo podatkowe

Spółka Morris & Lloyd Broker została utworzona w celu zarządzania sprzedażą apartamentów oraz pokoi w inwestycjach Osada Śnieżka oraz Osada Śnieżka Medical Spa & Conference, które są realizowane przez spółki celowe powiązane kapitałowo z Morris & Lloyd Broker Sp. z o.o.

Ze względu na duże zainteresowanie nieruchomościami inwestycyjnymi spółka nawiązała współpracę z innymi, liczącymi się na rynku nieruchomości deweloperami, których to oferty są dostępne na naszej stronie internetowej.

Zarząd spółki tworzą Tomasz Kunstler oraz Dariusz Surynt, osoby od lat związane z rynkiem nieruchomości. Posiadają oni duże doświadczenie w realizacji i zarządzaniu inwestycjami w zakresie procesów budowlanych oraz zarządzaniu i funkcjonowaniu zrealizowanych obiektów. W ostatnim czasie wspólnie realizowali inwestycję pod nazwą PLATAN PLAZA w Warszawie, na którą składały się apartamenty w podwyższonym standardzie o łącznej powierzchni 6 600 m2 wraz z garażem podziemnym. W tym projekcie Tomasza Kunstler będący twórcą na polskim rynku Development Project Management, oferującej niestandardowe podejście do inwestycji budowlanych, zarządzał inwestycją w zakresie kierowania procesem budowlanym, kontaktami z bankiem oraz sprzedażą mieszkań, a Dariusz Surynt był Generalnym Wykonawcą. Inne zrealizowane inwestycje to budowa: Hotelu Sandra w Karpaczu, hotel Le Grand Logis w Mirabeau we Francji.

Zdobyte doświadczenie w ostatnich latach zaowocowało realizacją kolejnych projektów ściśle inwestycyjnych. Są nimi Osada Śnieżka oraz hotel Medical Spa & Conference jak też powstaniem spółki Osada Śnieżka Operator sp. z o.o., która jest spółką operatorską powołaną do zarządzania zarówno lokalami mieszkalnymi w inwestycji „Osada Śnieżka” jak i pokojami hotelowymi w inwestycji Osada Śnieżka Medical Spa.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Wiemy jak wygląda proces budowlany, w związku z tym wiemy jakie materiały uznawane są za te, wysokiej jakości. Mamy doświadczenie w zarządzaniu obiektami inwestycyjnymi, dzięki czemu macie Państwo pewność, że jesteśmy biegli w kwestiach operacyjnych. Nasi doradcy, obsługując Klienta kierują się wyłącznie jego potrzebami a dzięki znajomości rynku nieruchomości, potrafią spełnić Państwa oczekiwania.